Do knihovny dorazily nové výměnné soubory

05.05.2022 10:44

Vážení čtenáři,

s radostí Vám oznamujeme, že v průběhu dubna k nám dorazily hned dva výměnné soubory a to sice výměnný soubor na přání, který bude v knihovně k dispozici do září 2022 a výměnný soubor podzimní, k dispozici do listopadu 2022.

Oba výměnné soubory obsahují dohromady 204 nových knih, které si můžete v naší knihovně zapůjčit.

Pro milovnice klasické ženské literatury nabídneme např. knihu „Julinčina pekárna“ od autorky Táňi Keleové, „Kamilenky“ české autorky Blanka Hoškové či titul „Úterní ženy“ od Moniky Peetz.

Těm z vás, kteří máte rádi napětí, můžeme nabídnout knihu od slovenského autora Dominika Dána „Venuše ze zátoky“ nebo knihy „Ďáblův spár“ zahraniční autorky Lary Dearman či „Dům č.6“ autorky Nely Rywikové.

Nezapomínáme ani na malé čtenáře. Tentokrát soubory obsahují hned několik knih od ikonického Walta Disneyho, od českého autora Františka Zacharníka „Knihu o princích“, dále knížku „Karlík a továrna na čokoládu“ – Roald Dahl nebo nám všem dobře známý titul „Cesta kolem světa za 80 dní“ od Julese Verna a také spoustu komiksů (Simpsonovi, Obři, bacha!).

Výměnné soubory jsou zkrátka velmi obsáhlé a výběr knih už ponecháme jen na Vás.

Budeme se těšit!